Як уникнути ДТП?

Як уникнути ДТП
Будь-яка людина, купуючи автомобіль, думає, що вона буде їздити дуже акуратно та ніколи не потрапить у ДТП. Але у більшості випадків, на жаль, виходить зовсім інакше. У нашій статті ми розповімо, як не потрапити в ДТП.

Запобіжні заходи
Щоб уникнути ДТП, необхідно, щоб ваш автомобіль був технічно справний. Перед поїздкою переконайтеся, що масло залито на достатній рівень, всі колеса накачані, якщо є спущені – підкачайте. Перевірте обов’язково гальма, чи добре працюють і чи в порядку гальмівні шланги.

Далі перевіряємо ручник – на випадок, якщо гальма відмовлять, то вам доведеться гальмувати або за допомогою ручника, або за допомогою двигуна. Перевіряємо також зчеплення – воно має працювати плавно і без неприємного запаху.

Важливо! Якщо у вашого автомобіля з’явився сторонній звук, запах або він почав вібрувати на дорозі, краще відразу ж їхати на СТО. Якщо це трапилося в дорозі, то зупиніться на узбіччі і усуньте причину. Якщо самостійно причину неприємного запаху або невластивих шумів усунути не вдалося, то припиніть рух і викличте евакуатор.
Продовження у наступній статті!!!!