КУРСИ ДЛЯ ВОДІЇВ

КУРСИ ДЛЯ ВОДІЇВ КАТЕГОРІЇ A

До категорії А належать мотоцикли та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. сантиметрів і більше, або електродвигун потужністю 4 кВт і більше. Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли шістнадцятирічного віку. Запис на навчання здійснюється: з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 години.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ І ЦІНА:
- теоретичні заняття – 8 тижнІв - 2000 грн
- практичні заняття – до 20 годин
- можливі додаткові практичні заняття.

Подати заяву

КУРСИ ДЛЯ ВОДІЇВ КАТЕГОРІЇ B,перепідготовка B-C1,B-C.

До категорії B належать автомобілі повною масою до 3500 кг і кількістю посадкових місць, яка, окрім сидіння водія, не перевищує 8. Навчання складається з теоретичного і практичного курсу. Посвідчення водія категорії В в Україні можуть отримати особи, що досягли 18 років. В-С1 Призначені для перевезення вантажів автомобілів,дозволена вага яких становить від 3500-7500 кг. В-С Призначені для перевезення вантажів,автомобілі яких перевищує 7500 кг. Запис на навчання здійснюється: з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 години.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ І ЦІНА:
- теоретичні заняття – 8 тижнів - від 3000 грн
- практичні заняття – 40 годин
- можливі додаткові практичні заняття.

Подати заяву

КУРСИ ДЛЯ ВОДІЇВ КАТЕГОРІЇ С,D,перепідготовка C1E,CE

До категорії С належить призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна маса яких перевищує 7500 кг (16500 футів). Посвідчення водія категорії С в Україні можуть отримати особи, що досягли 18 років. Термін навчання 10 тижнів. З категоріями ВЕ, С1Е, СЕ, у правах можна керувати составами транспортних засобів з тягачем відповідно категорії В, С1, С, D та з причепом масою понад 750 кг. Для керування автопотягом у складі причепа меншої маси підкатегорія з індексом Е не потрібна, достатньо мати посвідчення на право керування автомобілем, що виступає в ролі тягача.Термін навчання 6 тижнів Запис на навчання здійснюється: з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 години.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ І ЦІНА:
- теоретичні заняття від 3000 грн
- практичні заняття – 60 годин
- можливі додаткові практичні заняття.

Подати заяву

ІНДИВІДУАЛЬНІ КУРСИ

Курси призначені для відновлення навичок керування транспортним засобом за наявності посвідчення водія відповідної категорії. Напевно, багатьом водіям відома ситуація, коли водійські права були одержані кілька років тому, після чого більше сідати за кермо практично не доводилося, але тепер виникла така потреба.
Починати їздити заново - складно не тільки фізично, але і психологічно. Особливо невпевнено почувають себе власники автомобілів з механічною коробкою передач (МКПП). Навички керування автомобілем втрачаються досить швидко, особливо, якщо водій не встиг довести їх до автоматизму після курсу навчання. Професійний інструктор з водіння – це саме та людина, яка допоможе швидко відновити втрачені навички, адаптуватися до ситуації на дорозі, пригадати правила дорожнього руху та нарешті почутися за кермом впевнено.
Заняття з інструктором з відновлення навичок водіння для деяких водіїв можуть виявитися фактично уроками з нуля, а для когось - коротким періодом відновлення знань.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ І ЦІНА:
- 1000 грн ціна обов'язкового теоретичного курсу (від 3-х занять)
- 150 грн кожна година практики. Кількість годин визначається залежно від потреби учня.

Подати заяву

МАЄТЕ ПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ (068) 149-00-57